Wybierz język: 
Wybierz kraj: 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dane te wykorzystywane są wyłącznie dla ułatwienia przeglądania odwiedzanych stron. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W konfiguracji przeglądarki można dokonać zmian ustawień dotyczących obsługi tych plików.

 

BSH Technik Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem zajmującym się wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją pożarową. Naszymi rynkami są kraje Europy środkowej i wschodniej oraz centralnej Azji.

W centrum naszych zainteresowań zawsze znajduje się Klient i jego potrzeby. Nasz wspólny cel: przyszłościowe, ekonomiczne rozwiązania z wykorzystaniem wszystkich nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Fachowy personel BSH doradzi Państwu przy doborze produktów. Wykorzystajcie nasze długoletnie doświadczenie i wiedzę.


Dla Państwa i naszej przyszłości

 

Nasz adres: 

ul. Kolejowa 13, St. Iwiczna,

05-500 Piaseczno

Tel. +48 22 737 18 58 

Fax. +48 22 737 18 59

 

e-mail: biuro@bshtechnik.pl

NIP 113-03-37-767 | KRS 0000183704

Wys. kapitału zakładowego: 250 000 PLN

Ukraina Białoruś Chorwacja Kazachstan Azerbejdżan Czechy Gruzja Rosja Armenia Słowenia Słowacja Węgry Polska Polska Rumunia Austria

TROX przejmuje partnera handlowego w Europie Wschodniej

TROX przejmuje partnera handlowego w Europie Wschodniej

Część grupy BSH wzmacnia obecność TROX na rynku międzynarodowym

 

W celu wzmocnienia obecności TROX GROUP na rynku międzynarodowym objął TROX GmbH w dniu 22 maja 2014 r. udziały w firmie BSH Luft + Klima Geraete GmbH Wiedeń, Austria. BSH Luft+ Klima Geraete jest jednym z wiodących na terenie Austrii i rozwijających się krajów Europy Wschodniej oferentów branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej. Nowo pozyskane firmy wypracowały w roku 2013 ok. 20 mln Euro obrotu. Całkowicie przejęte spółki zachowują odrębność i produktprtfolio, będą działały pod firmami BSH Technik Austria GmbH, BSH Technik Polska Sp. z o.o. (wraz z RC Polska), BSH Technik Ungaria GmbH, BSH Technik Tschechien GmbH i będą odpowiedzialne za rynki w Austrii, Polsce, na Węgrzech i w Czechach. Udziały w BSH International Wiedeń działającej w Azerbejdżanie, Kazachstanie, na Ukrainie i w Gruzji pozostają w rękach dotychczasowego udziałowca.

Lutz Reuter, Prezes Zarządu TROX GmbH, wyjaśnia:, „ To przejęcie jest logicznym krokiem w kierunku uzupełnienia portfolio TROX między innymi o produkty z zakresu techniki chłodniczej i zdobycia dodatkowego potencjału rynkowego. Celem jest wzmocnienie naszej pozycji na wzrastających rynkach wschodniej Europy jako oferenta systemów.”

O firmie BSH GmbH:

Spółka została założona w Austrii w roku 1972 przez Hansa Metza jako niezależne, prywatne przedsiębiorstwo wyrastające z ówczesnej filii Babcock-BSH. Program na który początkowo składały się tylko wentylatory był sukcesywnie uzupełniany a działalność przekroczyła granice poprzez zakładanie oddziałów w krajach nowych członków Unii Europejskiej tj. na Węgrzech w Polsce i Czechach.

TROX jest wiodącą firmą w rozwoju, produkcji i dostawach komponentów, urządzeń i systemów wentylacji, klimatyzacji pomieszczeń. Ze spółkami zależnymi w 26 krajach na pięciu kontynentach, z 14 zakładami produkcyjnymi wraz z importerami i przedstawicielstwami firma jest obecna w sumie w ponad 70 krajach. Założony w 1951 roku, z obecnie 3700 pracownikami zanotował TROX w roku 2013 na całym globie ponad 416 milionów euro obrotu.

Wiadomości

Nowe produkty w palecie BSH Klima Polska: centrale wentylacyjne EUROCLIMA.

Zachęcamy do zapoznania się z gazetką kierowaną do naszych klientów Zapoczątkowuje pobieranie plikuFRESH AIR 

Wywiad firmy Smay z Panem DI Raimundem Pamlitschką z CEN na temat przewidywanych zmian w normie 12101-6 dotyczącej systemów różnicowania ciśnień dla dróg ewakuacji.

Oprócz zmian warto zwrócić uwagę na odpowiedzi Pana Pamlitschki na pytania dotyczące wpływu wiatru i ciągu kominowego oraz systemów elektronicznych. 

Firma BSH Klima Polska Sp. z o.o. wykonała w Polsce w ostatnich latach ponad 150 systemów różnicowania ciśnień spełniając wszystkie wymagania normy 12101-6.

 Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieCzytaj >>