Wybierz język: 
Wybierz kraj: 

BSH Technik Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem, chłodzeniem przemysłowym, komfortowym oraz wentylacją pożarową.

W centrum naszych zainteresowań zawsze znajduje się Klient i jego potrzeby. Nasz wspólny cel: przyszłościowe, ekonomiczne rozwiązania z wykorzystaniem wszystkich nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Fachowy personel BSH doradzi Państwu przy doborze produktów. Wykorzystajcie nasze długoletnie doświadczenie i wiedzę.


Dla Państwa i naszej przyszłości

 

Nasz adres: 

ul. Kolejowa 13, St. Iwiczna,

05-500 Piaseczno

Tel. +48 22 7504 750 ; -751 

Fax. +48 22 737 18 59

 

e-mail: biuro@bshtechnik.pl

NIP 113-03-37-767 | KRS 0000183704

Wys. kapitału zakładowego: 250 000 PLN

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dane te wykorzystywane są wyłącznie dla ułatwienia przeglądania odwiedzanych stron. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W konfiguracji przeglądarki można dokonać zmian ustawień dotyczących obsługi tych plików.

 

WIADOMOŚCI:

Przejęcie RC Polska Sp. z o.o. przez BSH Technik

Informacja o połączeniu spółek i zmianie nazwy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 12.08.2015 Zgromadzenia Wspólników Spółek RC Polska Sp. z o.o. oraz BSH Technik Polska Sp. z o.o. podjęły uchwałę o połączeniu spółek.

Połączenie nastąpiło dn.06.10.2015r. na podstawie art. 492 §1 pkt 1 Kodeksu spółek handlowych, tj. w drodze przeniesienia całego majątku spółki RC Polska Sp. z o.o. (spółka przejmowana) na spółkę BSH Technik Polska Sp. z o.o.(spółka przejmująca).

W wyniku połączenia z dniem 06.10.2015 r. spółka BSH Technik Polska Sp. z o.o. stała się stroną wszystkich umów pomiędzy Państwem a  spółką RC Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa i wszystkie zobowiązania RC Polska Sp. z o.o. stały  się z dniem połączenia prawami i zobowiązaniami BSH Technik Polska Sp. z o.o.

Skutek ten nastąpił z mocy prawa, bez konieczności zawierania jakichkolwiek aneksów lub dodatkowych porozumień.

Poniżej wskazujemy dane rejestrowe spółki przejmującej:


BSH Technik Polska Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 13, Stara Iwiczna, 05-500 Piaseczno

NIP: 113-03-37-767

REGON: 011948265

KRS: 0000183704

Wysokość kapitału zakładowego: 250 000 PLN

Konto: Bank PeKaO S.A. nr: 09 1240 6247 1111 0000 4977 9844

Zarząd: Udo Jung, Ludger Bökmann, Reinhard Grill, Thomas Mosbacher, Piotr Urasiński.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy, aby od dnia 06.10.2015 r. wszystkie dokumenty (w tym Faktury, jeśli są wystawiane), zawierały w/w dane BSH Technik Polska Sp. z o.o. W przeciwnym wypadku dokumenty mogą wymagać korekty.

Dla Państwa, jako naszych klientów, fakt ten nie wiąże się z żadnymi zmianami w procesie obsługi klienta. Nasza dotychczasowa oferta produktów również pozostaje niezmieniona. Nie planuje się także żadnych zmian kadrowych i pod tym względem wszystko zostaje tak jak było do tej pory. Wszystkie znane Państwu osoby kontaktowe jak zawsze służą radą i pomocą.

Spodziewamy się dalszej dobrej współpracy z Państwem. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości z Państwa strony proszę zwracać się do nas, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Z wyrazami szacunku

 

Piotr Urasiński

 

Nie żyje Heinz Trox, właściciel TROX GmbH (29.06.1934 – 01.10.2015)

W dniu 1 października 2015 w wieku 81 lat zmarł w Neukirchen-Vluyn Heinz Trox, główny udziałowiec TROX GmbH.

Heinz Trox, rocznik 1934, po ukończeniu studiów inżynieryjnych oraz w dziedzinie zarządzania w Monachium rozpoczął swoją zawodową karierę jako inżynier w Stanach Zjednoczonych. W roku 1959 podjął pracę w firmie TROX GmbH w Neukirchen-Vluyn odpowiadając za działalność zagraniczną. W roku 1969 jako Członek Zarządu objął działy: zagraniczny, zarządzania produktami oraz badań i rozwoju. W roku 1988 został Prezesem Zarządu, w roku 2001 objął stanowisko w Radzie Nadzorczej a w roku 2012 został Przewodniczącym Rady Nadzorczej TROX GmbH.

W uznaniu życiowych osiągnięć przedsiębiorca Heinz Trox został odznaczony Krzyżem Zasługi na Wstędze Republiki Federalnej Niemiec.

Jesteśmy w żałobie po Panu Heinz Trox – obywatelu świata realnie stąpającemu po ziemi, który będąc „przedsiębiorcą starej szkoły” zawsze czuł się odpowiedzialny za współpracowników i przedsiębiorstwo.

My, pracownicy TROX GROUP, zawdzięczamy jego osiągnięciom nasze miejsca pracy i jesteśmy świadomi, że zabezpieczając ich utrzymanie zabezpieczamy również dzieło jego życia. Jest to dla nas ogromna motywacja, a zarazem ogromne wyzwanie, gdyż podążanie jego śladami nie jest łatwe.

Heinz Trox 29.06.1934 – 01.10.2015

 

TROX przejmuje partnera handlowego w Europie Wschodniej

TROX przejmuje partnera handlowego w Europie Wschodniej

Część grupy BSH wzmacnia obecność TROX na rynku międzynarodowym

 

W celu wzmocnienia obecności TROX GROUP na rynku międzynarodowym objął TROX GmbH w dniu 22 maja 2014 r. udziały w firmie BSH Luft + Klima Geraete GmbH Wiedeń, Austria. BSH Luft+ Klima Geraete jest jednym z wiodących na terenie Austrii i rozwijających się krajów Europy Wschodniej oferentów branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej. Nowo pozyskane firmy wypracowały w roku 2013 ok. 20 mln Euro obrotu. Całkowicie przejęte spółki zachowują odrębność i produktprtfolio, będą działały pod firmami BSH Technik Austria GmbH, BSH Technik Polska Sp. z o.o. (wraz z RC Polska), BSH Technik Ungaria GmbH, BSH Technik Tschechien GmbH i będą odpowiedzialne za rynki w Austrii, Polsce, na Węgrzech i w Czechach. Udziały w BSH International Wiedeń działającej w Azerbejdżanie, Kazachstanie, na Ukrainie i w Gruzji pozostają w rękach dotychczasowego udziałowca.

Lutz Reuter, Prezes Zarządu TROX GmbH, wyjaśnia:, „ To przejęcie jest logicznym krokiem w kierunku uzupełnienia portfolio TROX między innymi o produkty z zakresu techniki chłodniczej i zdobycia dodatkowego potencjału rynkowego. Celem jest wzmocnienie naszej pozycji na wzrastających rynkach wschodniej Europy jako oferenta systemów.”

O firmie BSH GmbH:

Spółka została założona w Austrii w roku 1972 przez Hansa Metza jako niezależne, prywatne przedsiębiorstwo wyrastające z ówczesnej filii Babcock-BSH. Program na który początkowo składały się tylko wentylatory był sukcesywnie uzupełniany a działalność przekroczyła granice poprzez zakładanie oddziałów w krajach nowych członków Unii Europejskiej tj. na Węgrzech w Polsce i Czechach.

TROX jest wiodącą firmą w rozwoju, produkcji i dostawach komponentów, urządzeń i systemów wentylacji, klimatyzacji pomieszczeń. Ze spółkami zależnymi w 26 krajach na pięciu kontynentach, z 14 zakładami produkcyjnymi wraz z importerami i przedstawicielstwami firma jest obecna w sumie w ponad 70 krajach. Założony w 1951 roku, z obecnie 3700 pracownikami zanotował TROX w roku 2013 na całym globie ponad 416 milionów euro obrotu.

Nowe produkty w palecie BSH Klima Polska: centrale wentylacyjne TROX.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami z działu TROX LIFE.

Wywiad firmy Smay z Panem DI Raimundem Pamlitschką z CEN na temat przewidywanych zmian w normie 12101-6 dotyczącej systemów różnicowania ciśnień dla dróg ewakuacji.

Oprócz zmian warto zwrócić uwagę na odpowiedzi Pana Pamlitschki na pytania dotyczące wpływu wiatru i ciągu kominowego oraz systemów elektronicznych. 

Firma BSH Klima Polska Sp. z o.o. wykonała w Polsce w ostatnich latach ponad 150 systemów różnicowania ciśnień spełniając wszystkie wymagania normy 12101-6.

 Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieCzytaj >>